Кондитерская студия – Lulu

Скільки грам торта на людину замовити

Сколько грамм торта на человека заказать на свадьбу
11 Жовтня, 2019

Розмір та вага торта залежить від кількості гостей на святі. Щоб зрозуміти, скільки грамів торта на людину замовити, давайте розглянемо основні аспекти як вибрати вагу правильно.

Фахівці та кондитери рекомендують по-різному. Наприклад, якщо у Вас весілля (або інше свято), то вважається нормою замовити торт із розрахунку за порціями 100 або 150 грамів на одну особу. Відіграють роль:

 • прикраси торта та їх матеріали,
 • наповнення торта (жирний або легкий крем, фрукти і т.п.),
 • решта солодощів на святі.

Вагу торта можна замовити «із запасом», адже нехай краще залишиться, аніж комусь не вистачить. Якщо Ваш торт прикрашений мастикою, важитиме він у будь-якому випадку більше, якщо ж чимось легким (вафлями, вершками, безе), то загалом і загальна вага буде меншою.

Читайте також:

Скільки грамів торта на людину замовити на свято

До питання, скільки торта замовити на будь-яке свято (весілля, День народження, ювілей, корпоративну вечірку) можна керуватися такими правилами.

Легкий

Якщо торт легкий за рецептурою, наприклад, фруктовий, то замовляють 1 кг на 10 осіб. З розрахунку на одного чоловіка має бути 100 грн. торта, на жінку 150 гр. Але це лише загальні поради.

Важкий

Якщо гостей на урочистості буде небагато, і частування не плануєте велику кількість (наприклад, тільки фуршетний стіл), то торт можна замовити якомога більше. Тут можна розраховувати на порцію 200 гр. на людину. Приблизно 4-5 кг на 15 осіб. Якщо Ви замовляєте торт із жирним кремом (масляним) та мастичними прикрасами, то можете замовити його у меншій кількості (виходячи із середніх рекомендацій).

Як розрахувати вагу та розмір торта

Багато хто, організуючи торжество, задають питання, яку ж вагу торта вибрати і діаметр.

Наприклад, якщо Ви замовляєте торт вагою 2 кг, то який його розмір? Враховується начинка та висота десерту. Як правило, в таких тортах є три коржі (бісквітні) і 2 прошарки крему. Якщо торт двоярусний, то все збільшується вдвічі. Висота тортів може бути різною: від 7 сантиметрів до 12 см.

Наприклад, торт вагою 1-2 кілограма може мати діаметр від 14 до 18 см. Торт вагою в 2-4 кг дорівнюватиме діаметр до 20 см. Якщо всередині начинка складна (наприклад, містить ягідний конфітюр або начинку «снікерс»), то торт діаметром 18 см. важитиме не менше 3 кг.

Від чого залежить маса торта та скільки кг торта потрібно на 20 осіб

Розрахунок ваги торта не залежить від заходу, так і маса торта походить від інгредієнтів та конфігурації начинки. Коли Ви плануєте замовлення на веб-сайті кондитерської (наприклад, заходьте в картку замовлення Lulu), Ви бачите вибір ваги торта. Який Вам потрібний? Як ми вже говорили вище, керуйтеся простим правилом: помножте кількість гостей на 150 грамів і додайте ще трохи.

В Інтернеті Ви можете знайти онлайн калькулятори, однак це не обов’язково. У випадку з таким десертом, як торт, 200 гр. – Порція досить велика і її точно вже вистачить одній людині. Торт буде «важчим», якщо Ви замовите мастичні прикраси, начинку з фруктами, жирний крем.

Скільки тортів Вам потрібно на 20 осіб? Приблизно так: помножте на 150 гр. та отримайте торт вагою 3 кг. Якщо прикрас на ньому планується багато, то можете сміливо додати ще кіло. Вага торта на таку кількість людей за конфігурацією відповідає таким варіантам: мастичний торт в одному ярусі або кремовий торт у двох ярусах.

Скільки коштує 1 кг торта на замовлення

Точную цену торта Вы можете узнать, делая заказ онлайн. Кондитерская Lulu с удовольствием ответит на все Ваши вопросы.

Пам’ятайте, що торт на важливе свято краще замовляти якомога раніше. Особливо «в сезон»: влітку та восени багато весіль, ажіотаж спостерігається перед Новим Роком тощо.

Ціна торта залежить від його розміру: Вам може бути потрібний торт вагою 3 кг або більше 20 кг. з індивідуальним розрахунком. Підрахунок ціни виходить із вартості за кілограм ваги десерту (вага начинки та коржів).

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×
  Вам перезвонить?
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×