Кондитерская студия – Lulu

Скільки калорій у шматку торта

Сколько калорий в куске торта на заказ
4 Жовтня, 2019

Ви вирішили спекти торт або замовити його на свято? Ось що потрібно знати: окрім інгредієнтів, прикрас, тематичного оформлення, важливий ще аспект, скільки калорій у шматку торта.

Калорійність кожного продукту вимірюється на 100 г цього продукту, при цьому обчислюється виходячи зі складових. В Інтернеті можна знайти багато таблиць з калорійністю кожного окремого продукту та самостійно порахувати ці показники. Спеціально для Вас, ми розповімо про калорійність найпопулярніших тортиків у цій статті.

Читайте також:

Які фактори впливають на те, скільки калорій у шматку торта

Щоб порахувати калорійність 100 г торта, потрібно просто вагу всього торта (адже, швидше за все, його Ви знаєте) поділити на потрібну кількість шматочків. Тобто, загальна калорійність всього виробу, розділена на кількість шматків, дасть нам розуміння калорійності однієї порції десерту. А що зазвичай впливає цей показник?

Крем для торта

Від крему дуже багато залежить для торта загалом. Креми бувають різні, що виготовляються на основі різних інгредієнтів. Найбільш калорійні креми – з вершків та олії. Калорійності додасть крему, скажімо, какао.

Заварний крем вважається менш калорійним, оскільки він виготовлений на основі продуктів, що мають мінімум калорій (вода, цукор, борошно). Якщо там буде ще й вершкове масло – показник калорійності збільшується.

Прикраси

Чим можна прикрашати торт? Мастикою чи кремом, шоколадом чи сиропом, глазур’ю чи посипками, драже, печивом, цукерками, карамеллю… Про калорійність цих продуктів також варто пам’ятати. Чим більше прикрас – тим більшу роль вони відіграють у «насиченні» шматочком тортика.

Тісто

Тип тесту – інший чинник, що впливає калорійність. Торти з бісквітних коржів – ніжні, повітряні та приємні. Але при цьому добрий бісквіт завжди просякнутий сиропом або соком. Торт стає більш ситним та солодким. У цьому й криється підступність таких смачних коржів: з’їсти їх можна досить багато, за рахунок легкості та чудового смаку.

Чи важлива калорійність у дитячому торті

Якщо йдеться про торт на дитячий день народження або інше свято, багато людей (як замовників, так і кондитерів) звертають увагу на зовнішній вигляд торта, споруджуючи чудове оформлення. Використовують багато чого: мастику, патоку, шоколад, глазур, крем – все, щоб створити героя улюбленого мультфільму чи казкового персонажа.

Але за рахунок саме прикрас дитячого торта він може вийти вельми калорійним та ситним. Тому, замовляючи торт на свято дитині, пам’ятайте про те, що є продукти, що викликають алергію у дітей (той же шоколад або цитрусові) або просто дуже нудотні продукти (згущене молоко, олія, мармелад і т.п.), їх потрібно використовувати мінімум. Краще прикрасити дитячий торт свіжими ягодами чи фруктами.

Скільки калорій у шматку торта весільного

Калорійний весільний торт? Безумовно так! З усіх весільних тортів вважаються найбільш калорійними, один шматок може перевищувати 500 ккал на 100 грам. Оскільки цей торт і ситний і прикрашений безліччю елементів з використанням великої кількості калорійних продуктів. Тому, якщо Ви стежите за своїм раціоном, маленького шматочка торта на весільній урочистості буде цілком достатньо.

Скільки калорій у шматку торта на 100 грам за видами тортів

У кожному із традиційних тортів є певна кількість калорій на 100 грам, а також пораховано кількість білків, жирів та вуглеводів. Отже:

 • Торт “Червоний оксамит”. Кал-ть приблизно 358 ккал, білків 4,2 гр., жирів 21,8 гр., вуглеводів 36,9 гр.
 • Торт “Прага”. Кал-ть приблизно 517 ккал, білків 4,6 гр., жирів 26,5 гр., вуглеводів 65,1 гр.
 • Торт Наполеон”. Кал-ть приблизно 398 ккал, білків 6,07 гр., жирів 25,16 гр., вуглеводів 37,22 гр.
 • Торт “Три шоколади”. Кал-ть приблизно 346 ккал, білків 3,9 гр., жирів 20,5 гр., вуглеводів 38,1 гр.
 • Торт “Медовик”. Кал-ть приблизно 388,5 ккал, білків 6,03 гр., жирів 23,44 гр., вуглеводів 47,69 гр.
 • Торт “Графські руїни”. Кал-ть приблизно 427 ккал, білків 6,1 гр., жирів 24,3 гр., вуглеводів 46,2 гр.

Низькокалорійні торти на замовлення в Лулу

Ваш натуральний, смачний та в міру калорійний торт – чекає на Вас у кондитерській студії Lulu! Ніжні бісквіти з натуральним кремом та фруктами, а також тематичне оформлення на будь-яке свято – ось що Ви отримаєте, звернувшись за замовленням торта чи десертів.

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×
  Вам перезвонить?
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×