Кондитерская студия – Lulu

Весільні торти

W-149
Заказать
Весільний торт з топером Love
W-148
Заказать
Білий торт із золотим малюнком
W-147
Заказать
Одноярусний торт прикрашений кремом
W-146
Заказать
Торт з датою весілля
W-145
Заказать
Торт в біло-бордових тонах
W-144
Заказать
Двох’ярусний кремовий торт
W-143
Заказать
Мінімалістичний весільний торт
W-142
Заказать
Весільний торт у вигляді пенька
W-141
Заказать
Триярусний торт прикрашений квітами
W-140
Заказать
Двох’ярусний весільний торт прикрашений кремом і квітами
W-139
Заказать
Торт прикрашений незвичайним серцем
W-138
Заказать
Весільний торт “Ягідка”
W-137
Заказать
Весільний торт в один ярус прикрашений квітами
W-136
Заказать
Торт прикрашений ягодами і квітами
W-135
Заказать
Весільний торт з кексами
W-134
Заказать
Торт прикрашений карамелевими серцями
W-133
Заказать
Торт прикрашений кремом і квітами
W-132
Заказать
Весільний торт з елементами позолоти
W-131
Заказать
Весільний торт бежевого кольору
W-130
Заказать
Весільний торт з унікальним дизайном
W-129
Заказать
Невеликий стильний весільний торт
W-128
Заказать
Весільний торт з карамельним прикрасою
W-127
Заказать
Двох’ярусний білий торт на весілля
W-126
Заказать
Білий торт прикрашений білими квітами
W-125
Заказать
Дизайнерський торт на весілля
W-124
Заказать
Торт з незвичайною прикрасою
W-123
Заказать
Напіввідкритий торт
W-122
Заказать
Торт з кремовим візерунком на весілля
W-121
Заказать
Триярусний білий торт прикрашений квітами
W-120
Заказать
Білий торт для шикарного весілля
W-119
Заказать
Торт з їстівними кульками
W-118
Заказать
Торт з красивими серцями
W-117
Заказать
Стильний торт на весілля
W-116
Заказать
Торт з візерунком з крему
W-115
Заказать
Маленький торт на весілля
W-114
Заказать
Весільний торт виконаний в ніжних тонах
W-113
Заказать
Білий торт прикрашений чорницею
W-112
Заказать
Торт прикрашений чорницею і інжиром
W-111
Заказать
Біло-блакитний торт на весілля
W-110
Заказать
Бірюзово-білий торт на весілля
W-109
Заказать
Весільний торт в ніжних тонах
W-108
Заказать
Торт з хвилями з крему
W-107
Заказать
Торт прикрашений червоними квітами
W-106
Заказать
Торт з приколом на весілля
W-105
Заказать
Двох’ярусний торт прикрашений квітами
W-104
Заказать
Торт прикрашений різними ягодами
W-103
Заказать
Торт прикрашений двома серцями
W-102
Заказать
Торт прикрашений малиною
W-101
Заказать
Торт з топером з ініціалів
W-100
Заказать
Білий трехьярусний торт прикрашений квітами
W-99
Заказать
Торт з ініціалами нареченого і нареченої
W-98
Заказать
Білий весільний торт прикрашений ягодами
W-97
Заказать
Солодкий весільний набір
W-96
Заказать
Торт з топпером у вигляді весільних кілець
W-95
Заказать
Триярусний торт з білими квітами
W-94
Заказать
Торт прикрашений жовтими квітами
W-93
Заказать
Біло-блакитний тортик на весілля
W-92
Заказать
Торт з яскравими квітами
W-91
Заказать
Триярусний фіолетовий торт
W-90
Заказать
Двох’ярусний торт фіолетового кольору

Весільні торти на замовлення Київ

Підготовка до весілля це дуже відповідальний момент. Потрібно не забути продумати всі деталі, починаючи від оформлення залу і закінчуючи банкетом. Найголовніше в завершенні кожного весілля – це весільний торт. Ви можете вибрати тортик на нашому сайті або оформити індивідуальне замовлення.

Замовити весільний торт в Києві

Весілля в житті будь-якої людини – подія особлива! З цим важко посперечатися. Сучасні молодята не хочуть влаштовувати просто посиденьки з родичами і друзями, вони хочуть перетворити своє свято в даний торжество, при цьому стилізоване і цікаве. Весільних стилістики буває безліч: тут немає обмежень для польоту фантазії. Весілля в морському або піратському стилі, сільському або рустик, італійська або гавайська, в стилі ретро, ​​може бути навіть просто «кольорова» весілля, де домінує один і той же колір у всьому декорі – варіантів нескінченна кількість. Для нареченої і нареченого це незабутній день, але також і особливе свято для всіх запрошених гостей. Гідним завершенням будь-якого весілля або її кульмінацією повинен стати головний десерт – весільний торт, який буде смачним ласощами, при цьому відповідаючи атмосфері і стилю весілля.

Він повинен бути яскравим, щоб запам’ятався і дуже смачним і солодким. Є така прикмета, що коли молодята розрізають торт, то щастя буде неподільним, а чим смачніше весільний торт, тим краще буде їх життя. З кожним роком кондитери пропонують нові варіанти оформлення весільних тортів. Дизайн весільних тортів набуває все нових барв.

Особливу увагу приділяють прикрасі торта. Вгорі його прикрашають різними фігурками, що символізують мир, сімейне благополуччя і достаток у домі. Прекрасно виглядають сердечка і янголята. Гарно оформлений весільний торт це прикраса торжества.

Весільні торти виготовляються з натуральних і завжди свіжих продуктів. Дизайн можна вибрати самостійно. Торт може бути класичного оформлення. Це торт з білими ярусами. Також популярністю у молодят користуються торти незвичайних форм, кольорів і дизайну. В основному весільні торти на замовлення роблять круглої і квадратної форми. Він повинен дуже гармонійно вписуватися в стилістику весілля. Весільний торт незвичайної форми і дизайну викличе захват у всіх запрошених на весілля. Ніжно і красиво виглядають торти у формі серця, або двох сердець. Найпопулярнішою є біла кольорова гамма весільного торта. Колір торта можна вибрати будь-який, але потрібно враховувати стиль і колірну гамму весілля. Торт може бути виконаний під колір сукні, або букета.

Весільні торти за зовнішнім оформленням

 • Це може бути класичний десерт, з використанням прикрас з мастики, шоколаду, карамелі, стрічок, живих квітів, глазурі. У колірній гамі такого торта переважають нейтральні відтінки бежевого, блакитного, білого, рожевого, золотистого кольорів. Форма, як правило, також класична (кругла або квадратна) з використанням одного або декількох ярусів;
 • Торт, виконаний за індивідуальним дизайном. Такий торт зазвичай має кілька ярусів або взагалі являє собою нестандартну форму (серце, чемоданчик, підкова та ін.). Десерт може також складатися з декількох шматків, бути прикрашеним фігурками (наречений і наречена), тематичними прикрасами (якір, пташка і т.п.), мати гумористичне оформлення;
 • Ще один варіант – це торт-тістечко, складений з окремих шматків десерту або окремих капкейков, викладених ярусами.

Набирають обертів багатоярусні торти. Це витвір кондитерського мистецтва відмінно буде, виглядає на фотографії. Кожен з них можна зробити з різними начинками, таким чином догодити всім запрошеним. Поєднання шоколаду і фруктів припаде до смаку всім. Кожен клієнт знайде для себе в такому торті, саме те, що він любить. Викличте захват у друзів і гостей весілля.

Смак весільного торта

Всі весільні торти красиві зовні – округлість ліній, багатство прикрас, незвичність дизайну – все це їм притаманне. Але що щодо смаку? Звичайно, він не менш важливий, ніж зовнішній вигляд. Тому важливо пам’ятати про вибір начинки, про основу торта. Ви можете вибрати шоколадну домінанту в смаку або горіхову, фруктову або йогуртовую, з додаванням фруктів, сиропів, цукатів, ванільного крему або сирного, вершкового або шоколадного. Торт буде таким смачним, що запам’ятається надовго всім гостям. Весільний торт в якомусь сенсі буде відтінком Вашого самовираження, ось чому до вибору інгредієнтів потрібно ставитися уважно.

Що потрібно, щоб замовити торт на весілля?

Для початку визначтеся з такими важливими аспектами як:

 • стиль весілля (це буде визначати стиль торта);
 • кількість гостей, їх смакові переваги, виходячи з вікової категорії гостей (це визначити вагу торта і його начинку);
 • пору року, коли проводиться весілля і місце свята (потрібно буде враховувати умови зберігання десерту і його доставку).

Краще вибрати торт з доставкою, так Ви позбавите себе від зайвих незручностей в цей важливий день.

Кондитерська студія LuLu зможе виготовити для Вас торт від стандартної форми до самої ексклюзивної, з будь-яким оформленням і декором. Досвідчені майстри виготовлять Ваш весільний шедевр таким, як Ви захочете – головне, бути готовим до експериментів і не обмежувати себе в цьому питанні. Вибирайте спочатку основну форму торта, його начинку, а потім колір і декоративні елементи. Торт точно запам’ятається всім на весіллі і буде мати гарний вигляд на пам’ятних фото свята!

Які питання слід поставити кондитерові при замовленні весільного торта?

Яка ціна кілограма десерту – Вам важливо зрозуміти, якої ваги торт замовити, виходячи з кількості гостей. Далі уточнюйте варіанти начинки і вибирайте потрібну для себе, висловіть побажання щодо наповнення, складу крему, основі (коржам) та ін. На який підставці буде торт і яке саме оформлення можливо – потрібно обговорити всі варіанти декору десерту. І уточніть наскільки заздалегідь потрібно зробити замовлення, як оплатити і оформити доставку десерту (куди і коли його привезти).

Замовивши весільний торт на замовлення в Київ, ви будете впевнені, що ваше свято пройде на ура. Початку сімейного життя повинно бути солодким. Ви можете бути спокійні за транспортування весільного торта. Він перевозиться в спеціальній упаковці, яка виключає пошкодження на спеціальному транспорті. Доставка весільного торта в будь-який район міста Києва завжди здійснюється вчасно, адже гарне закінчення свята має запам’ятатися надовго. Весільний торт на замовлення в Києві це хороша точка в закінченні найпрекраснішого свята у Вашому житті.

Продукція для приготування тортів завжди свіжа. Приготування весільного торта процес трудомісткий, тому домовлятися і замовляти торт слід заздалегідь. Торти робляться в день торжества, або за день, в залежності від того, якої складності торт. Весільні торти будуть приготовлені руками професіонала.

Замовити весільний торт в Києві Ви можете в кондитерській майстерні Lulu, і Ваше свято стане більш барвистим і смачним.

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)

   ×
   Вам перезвонить?

    ×