Кондитерская студия – Lulu

Торт на хрестини

В кондитерській Lulu, Ви можете замовити торт на хрестини для хлопчика або дівчинки, вибравши варіант на нашому сайті або надавши власне фото або ескіз.

орт на хрещення дитини повинен бути свіжим, натуральним, смачним і тематичним. Саме такий торт Ви отримаєте оформивши замовлення в кондитерській Lulu.

Мастиковий торт або кремовий торт на хрестини

Торт на хрестини дитини може бути як з крему, так і з мастики. Ми хочемо дати Вам декілька порад щодо вибору, але рішення звичайно ж залишається за вами.

Торт на хрестини з мастикою для дитини

Краще уникати замовлення торта на хрестини для хлопчика з мастикою. Цей кондитерський компонент прекрасно підходить для прикрас, однак, робиться на основі цукру, тому може виявитися дуже солодким і досить складним для сприйняття деякими людьми.

Кремовий торт на хрестини для дитини

Краще віддати перевагу кремовим варіантів тортів на хрестини, більш легким. Також чудово підійдуть вершкові крему. Прикраси для торта досвідчені майстри також прекрасно зроблять з крему. Зате всім гостям такий торт точно сподобається.

Як вибрати і як прикрасити торт на хрестини дівчинки або хлопчика?

Але в першу чергу, потрібно вирішити який смак матиме торт і які компоненти в себе включати. Якщо Ваша дівчинка зовсім маленька і не буде їсти тортик, то все одно, які інгредієнти всередині нього. Він може містити апельсини, шоколад або лікер, якщо на святі присутні одні дорослі. Якщо ж свято хрестин більш «дитячий», а особливо якщо хрестять більш дорослу дівчинку, то торт на свято хрестин повинен бути відповідним за складом.

Ось критерії вибору торта на хрестини дівчинці:

 • Свіжість всіх інгредієнтів.
 • Натуральні барвники, мінімум «хімії».
 • Гіпоалергенність: краще використовувати природні і прості продукти.
 • Уникати варто таких інгредієнтів як: шоколад, цитрусові, горіхи, мед і т.п., що може викликати алергію у дітей.

Як може виглядати торт на хрестини дитини

Декор святкового торта на хрещення для дитини – це найважливіший момент, якому варто приділити увагу. Він повинен відповідати тематиці свята, може бути «в темі» з оформленням залу. Торт на хрестини прикрашають кремами або мастикою.

Прикраса мастикою

Мастиковий торт на хрестини – дуже поширений варіант. Адже мастика є дуже м’яким, пластичним матеріалом, схожим на пластилін, тому з її допомогою легко робити безліч найрізноманітніших прикрас. Можна навіть поекспериментувати і зробити торт на хрестини своїми руками.

Торти без мастики

Крім мастики, торт можна прикрашати кремом, фруктами, печивом або пряниками, вафлями або зефіром. Такі прикраси можуть бути «нейтральними» або суто тематичними (хрест, крила ангела, хмарка). Безліч прикрас торта роблять з крему вершкового або білкового. За допомогою харчових барвників можна створити багато різних квітів для торта на хрестини.

Як вибрати розмір і вага торта

Вибираючи десерт на хрестини дитини, враховуйте, скільки гостей буде у Вас на святі. Розраховувати має сенс з того, що кожному потрібно хоча б 100-150 гр. торта.

Популярний і модний дизайн

Прикрасити торт на хрестини дівчинки можна так:

 • Деталями, які асоціюються з хрещенням і малюком – хрестики, подушка, пелюшки, пінетки, лелека, іграшки, янголята (мастичні, кремові).
 • Елементи, які показують те, що цей торт саме для дівчинки – намиста, ляльки, плаття (хрестильне плаття), стрічки, мережива, троянди та інші квіти, метелики.
 • Вирішіть, яким буде колір торта (основний) і якого кольору будуть окремі елементи на ньому. Як правило, для дівчинки вибирають кольору: рожевий, малиновий, перловий, жовтий, бузковий, бежевий.

Де купити торт на хрестини хлопчикові без мастики в Києві?

Якщо Ви хочете свіжий, смачний торт на замовлення з бісквітом і ніжним кремом, фруктами і кремовими прикрасами, то замовте його у кондитерській студії Lulu. Можете вибрати готовий варіант з каталогу або розробити свій дизайн торта на хрестини – досвідчені майстри студії приготують для Вас будь-який солодкий шедевр! Також ми доставляємо торти по Києву і області.

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×
  Вам перезвонить?
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×