Кондитерская студия – Lulu

Велюрові торти

Велюрові торти на замовлення в Києві

Новий тренд кондитерських виробів, це велюрові торти. Якщо Ви хочете здивувати близьку Вам людину, ми можете замовити велюровий торт в Києві, в кондитерській студії Lulu.

Що таке велюровий торт і “з чим його їдять”?

Солодка індустрія не стоїть на місці. Кондитерська студія «Lulu» уважно стежить за всіма трендами в світі десертів.

Останнім часом оглушливим успіхом користуються велюрові торти. Уявіть собі звичну випічку, покриту не традиційними кремовими трояндами або прикрашену вигадливою мастикою, а торт, покритий найтоншим оксамитом. І ця матова, пухнаста поверхню цілком їстівна! Велюровий торт точно стане цвяхом святкового застілля і зіркою інстаграма у всіх ваших гостей.

Розкриємо трохи таємниць від майстрів кулінарної справи …

Отже, як з’являються велюрові торти?

Покриття складається з двох основних інгредієнтів: какао-масла і білого шоколаду. А далі можна фантазувати! Якщо це ніжний весільний торт, виконаний в пастельних тонах, то додавати барвник не потрібно, маса кремового оксамиту легчайшим шаром, немов снігом, вкриє десерт.

Якщо ж ви хочете пограти з кольором – вам і карти в руки! Ви бачили коли-небудь торт на замовлення з градієнтним покриттям? Омбр на торті? Легко!

Процес декору велюрових тортів – улюблений у наших кондитерів. Спеціальним інструментом, кулінарним пульверизатором, маса рівномірно розподіляється по ідеально гладкій поверхні. Це найважче в процесі виготовлення велюрової краси – «полотно» повинен бути бездоганний. А вже потім по ньому можна малювати. Майстри жартують, що після такого досвіду можна сміливо йти в графіті-гуру.

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×
  Вам перезвонить?
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×