Кондитерская студия – Lulu

Торти з фотодруком на замовлення в Києві

Якщо Ви хочете справити враження на близьку Вам людину, торти з фотодруком на замовлення в Києві від кондитерської Lulu допоможуть в цьому. Такий торт подарує купу задоволення імениннику в день народження, і запам’ятається на довгі роки.

Торт з фотодруком на день народження

Торт з фотодруком на день народження, це дуже хороший спосіб привітати іменинника, і підкреслити той факт, що цей день саме його. Нанести можна абсолютно будь-яке зображення, і це може бути ваша фотографія.

Також можна використовувати цю ідею і в інших напрямках, наприклад замовити торт з фото знаменитості, кумира, героя мультфільму або комп’ютерної гри. Все залежить від захоплень, хобі, і вашої фантазії. Кондитери нашої студії виготовлять саме такий торт, який хочете Ви.

Для начинки можна використовувати один з доступних варіантів, а саме:

 • фруктова;
 • творожна;
 • шоколадна;
 • ванільна вишня;
 • вишня в шоколаді;
 • горіхова.

Саме фото на торт їстівне, що також можна врахувати при виборі зображення, яке буде нанесено.

Такий торт підійде як для маленьких любителів кондитерських виробів, хлопчика або дівчинки, так і для більш дорослих чоловіків і жінок.

Фото торт на корпоратив

Ви ось ось збираєтеся відзначити корпоратив? Ваша компанія святкує круглу дату, або досягнуті цілі? Ви можете замовити торт з фото логотипу, і провести цей вечір весело і незабутньо. Такий десерт точно стане головною прикрасою святкового столу, а перший відрізати перший шматочок буде навіть трохи шкода.

Це ще не все. Для наших клієнтів доступна також послуга доставки тортів з фотодруком в Києві та Київській області. Ми привеземо ваш торт на заздалегідь обумовлену дату і час.

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×
  Вам перезвонить?
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  ×